Łazienka to jedno z najważniejszych miejsc obiektach hotelowych. Głównie z dala od domu zależy nam na wysokim standardzie, wygodzie i odpoczynku, dlatego też prezentujemy projekt wnętrza łazienki w apartamencie hotelowym w ekskluzywnym obiekcie położonym około 80m od Morzem Bałtyckiego.

UKŁAD FUNKCJONALNY

Łazienka ulokowana jest na pierwszympiętrze obiektu, ma powierzchnię 7mkw. Pomieszczenie ma jeden skos z oknempołaciowym. Naprzeciwko wejścia ulokowaliśmy wannę, która idealnie wypełniamiejsce pod oknem połaciowym, a odsuwając zabudowę wanny w stronę drzwiwejściowych, zapewniliśmy korzystanie podczas relaksujących kąpieli. Przódwanny obudowany jest płytką 60x60cm. W obudowie zaplanowaliśmy wpuszczanąbaterię wannową w kolorze chromu. Po lewej stronie od wejścia znajduje sięduża, przestronna kabina wymiarach 110x80cm. Drzwi od kabiny są podwieszone nagórnej prowadnicy- przez co ograniczyliśmy ilość elementów, które bezpośredniostykają się z mokrą nawierzchnią podłogi, podczas brania prysznica. Wewnątrz kabinywidzimy kolumnę natryskową, z wygodną deszczownicą. Na ścianie po prawejstronie jest podwieszona biała szafka z umywalką nablatową. Do szafki dopasowanobaterię podtynkową oraz duże wklejane lustro ciągnące się przez całą długośćściany. Pomiędzy kabiną a wanną znajduję się podwieszona i zaokrąglona miskaustępowa. Stelaż został obudowany brązową, kamienną płytką. Nad stelażem, któryciągnie się do końca pomieszczenia, łącząc się z jednym z boków wanny,zaprojektowaliśmy długą wnękę. Nad półką zawiesiliśmy szafkę na wymiar, która zjednym ze swoich boków styka się ze skośnym sufitem. Jej kolor dopasowaliśmy doodcienia płytki kamiennopodobnej brązowej.

MATERIAŁY WYKORZYSTANE W ŁAZIENCE

W łazience wykorzystano wysokiej jakościmateriały wykończeniowe. Podłoga i część ścian wyłożona jest płytkamiimitującymi kamień naturalny. Jest to jeden z najmodniejszych materiałów ostatnichmiesięcy. W pomieszczeniu użyto dwóch ciepłych odcieni: calacatty z brązowążyłką połączonej z marmurem w kolorze brązu z białą żyłką.  

OŚWIETLENIE

Łazienka oświetlona jest czterema tubami w kolorze białym. Całość dodatkowo dopełniają świecące listwy LED, które przechodzą po przeciwnych stronach wnętrz, jedna listwa we wnęce nad stelażem WC, druga biegnie wzdłuż wklejanego lustra.

Projektujemy wnętrza Hoteli i Pensjonatów w miejscowościach Rewal, Trzęsacz, Kołobrzeg, Koszalin, Unieście, Mielno, Sarbinowo, Koszalin, Chłopy, Ostróda.